Papa

Papa

Jeżeli poszukujesz atrakcyjnego cenowo, ale i wytrzymałego pokrycia dachowego, doskonale sprawdzą się tutaj papy modyfikowane SBS, APP, APAO. ERA DACHY w Radomsku posiada szeroką ofertę doskonałej jakości pap termozgrzewalnych. Znajdziesz u nas także świetne produkty w postaci gontów bitumicznych.


TEGOLA POLONIA LTD została utworzona w 1992 roku jako jedna z ponad dwudziestu działających w świecie spółek stowarzyszonych z firmą Tegola Canadese S.p.A. – największym europejskim producentem dachówek bitumicznych. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku oferowała nowoczesne i niezawodne gonty bitumiczne oraz wdrażała nowoczesne rozwiązania w budownictwie ogólnym i infrastrukturalnym.

Zobacz najpopularniejsze produkty TEGOLA

Papy SBS

Papy APP

PAPY APAO

Samoprzylepne

Paroizolacyjne

Antykorzenne


Oferta BMI ICOPAL obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, począwszy od nowoczesnego Systemu Bezpieczny Fundament Icopal do zabezpieczenia fundamentów, poprzez termoizolację podłóg, dachów i ścian, System Fire Smart, stworzony w trosce o bezpieczeństwo przeciwpożarowe dachów, trwały i niezawodny system kominów prefabrykowanych Icopal Wulkan, systemy rynnowe Icopal, aż po kompleksową ofertę pokryć dachowych.

Zobacz najpopularniejsze produkty BMI ICOPAL

Papy szybki syntan SBS

Papy szybki profil SBS

Papy FireSmart

Papy specjalistyczne


IZOBUD to polska firma, która od 37 lat zajmuje się produkcją nowoczesnych i niezawodnych pap oraz materiałów do hydroizolacji w budownictwie. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi staliśmy się ekspertem w swojej dziedzinie, co docenili klienci w Polsce i na wymagających rynkach eksportowych. Potwierdzenie wysokiej i stale rosnącej pozycji firmy na rynkach eksportowych stanowi przyznana przez Ministerstwo Rozwoju oraz Stowarzyszenie Eksporterów Polskich w 2019 roku prestiżowa nagroda „Wybitny Eksporter Roku”. Doceniona przez  klientów jakość produktów IZOBUD to wynik  inwestycji firmy w nowoczesne technologie produkcji, przestrzegania najwyższych standardów produkcji oraz prac Działu Badań i Rozwoju.

Zobacz najpopularniejsze produkty IZOBUD

Samoprzylepne

Antykorzenne

Mostowe

Wentylacyjne


TECHNONICOL działając na rynku od 1993 roku zdobył ogromne doświadczenie w produkcji materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i dźwiękoizolacyjnych. W związku z tym, dziś TechnoNICOL proponuje rynkowi najnowocześniejsze materiały i technologie, łączące w sobie światowe doświadczenie i opracowania własnego centrum naukowo-badawczego. Współpraca z biurami projektowymi i pracowniami architektonicznymi pozwala firmie szybko i elastycznie reagować na zmiany wymagań Klientów. Papy oraz gonty TechnoNICOL zdobywają w województwie łódzkim coraz większą popularność i są stosowane zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i użytkowym.

Zobacz najpopularniejsze produkty TECHNONICOL

Papy wierzchniego krycia

Papy podkładowe

Papy oksydowane

Papy tradycyjne i specjalistyczne