Okna dachowe

Okna dachowe

Okna dachowe pozwalają doświetlić pomieszczenia na poddaszu. Obecnie oferta okien dachowych u takich producentów Jak Velux, Fakro czy Roto to nie tylko standardowe okna obrotowe, ale także wysokoosiowe czy nawet zestawy specjalistycznych okien z wbudowanym modułem balkonowym. Obecnie standardem w sektorze okien dachowych stały się okna trzyszybowe energooszczędne. To ten rodzaj okien najchętniej wybierają również Inwestorzy z okolic Radomska. Hurtownia ERA DACHY ma w swojej ofercie niezawodne okna dachowe.


Okna dachowe ROTO sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych oraz modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”. Okna dachowe ROTO najczęściej są wybierane w Radomsku przez Klientów, którzy poszukują wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Zobacz najpopularniejsze produkty ROTO

Okna obrotowe

Okna wysokoosiowe

Okna uchylno-wysokoosiowe

Rolety i markizy


AVALINE to nowość na polskim rynku pokryć dachowych. Pieczołowicie zaprojektowana gama okien zawiera: wyłazy dachowe, typowe okna dwuszybowe drewniane oraz PCV, a także okna trzyszybowe dwukomorowe o podwyższonych parametrach cieplnych w wersji drewnianej oraz PCV a także wwersji ULTRA (super energooszczędne). Okna AVALINE w wersji trzyszybowej zawierają w komplecie kołnierze z membrany paroprzepuszczalnej, a także termokołnierze ze spienionego poliutylenu, które zapewniają najwyższą izolację połaci dachowej. Okna dachowe AVALINE, podobnie jak inne produkty z oferty naszej marki, zostały przygotowane zgodnie z najwyższymi wymogami dzisiejszego rynku. Wysokiej jakości komponenty wykorzystane do produkcji okien dachowych oraz wyłazów dachowych zostały połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zapewniają łatwy montaż okien, wysokie parametry cieplne, łatwość użytkowania, nienaganną estetykę i przystępną cenę.

Zobacz najpopularniejsze produkty AVALINE

OKNA ELITE ULTRA

OKNA ELITE

OKNA PRO

WYŁAZY GO / GO PLUS


FAKRO to jeden z największych producentów stolarki otworowej na świecie. Polska marka stała się jednym z najbardziej liczących się producentów okien dachowych i schodów strychowych. W ofercie firmy FAKRO znajdują się: okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, okna do dachów płaskich, kołnierze, sterowanie elektryczne, wyłazy, świetliki rurowe, oddymianie, akcesoria do okien dachowych: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, akcesoria montażowe i kolektory słoneczne. Firma ERA DACHY z Radomska oferuje produkty marki FAKRO w województwie łódzkim. Znajdziecie u nas szeroką gamę różnych rodzajów okien (obrotowych, uchylnych, wylazów, wysokoosiowych), jak i nnych produktów FAKRO.

Zobacz najpopularniejsze produkty FAKRO

3-szybowe obrotowe

2-szybowe obrotowe

Uchylno-obrotowe

Sterowane elektrycznie


VELUX od ponad 75 lat dostarcza produkty najlepszej jakości, to światowy lider w produkcji okien dachowych oraz dostosowanego do nich wyposażenia.  Firma została założona w 1942 roku, a swoją nazwę czerpie z dwóch łacińskich słów: VEntilatio (wentylacja) oraz LUX (światło). Jej założyciel Villum Kann Rasmussen zrewolucjonizował sposób budownictwa oraz styl życia późniejszych pokoleń konstruując pierwsze na świecie okno do poddaszy. Od tej chwili niewykorzystywana wcześniej przestrzeń zaczęła być adaptowana i zamieszkiwana. Ciemne i ponure strychy wypełnione zostały światłem dziennym. Głównym wyrobem firmy VELUX pozostało właśnie okno do poddaszy.  Natomiast znak handlowy firmy stał się znakiem o zasięgu międzynarodowym, zastrzeżonym w ponad 70 krajach. VELUX jest doskonałą marką, której produkty w szerokiej ofercie ma hurtownia ERA DACHY w Radomsku.

Zobacz najpopularniejsze produkty VELUX