Narzędzia i systemy mocowań

Narzędzia i systemy mocowań

Profesjonaliści wiedzą, jak ważnym w ich pracy jest odpowiedni sprzęt. Narzędzia ręczne, elektronarzędzia, akcesoria montażowe – dzięki nim dekarze i cieśle z Radomska i województwa łódzkiego mogą wykonywać swoją pracę bezpiecznie, szybko i precyzyjnie. Sprawdź ofertę narzędzi w ERA DACHY Radomsko.


Würth Polska to część Grupy Würth, w skład której wchodzi ponad 400 firm w 80 krajach, które zatrudniają ponad 83 000 pracowników. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Würth Polska to lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Jeżeli choć raz byłeś w sklepie budowlanym, wiesz czym jest marka Würth.

Zobacz najpopularniejsze produkty Würth

Narzędzia ręczne

Elektronarzędzia

Systemy zamocowań


FREUND – od ponad 160 lat narzędzia Freund rozwijają rodzinną tradycję, wytwarzając najnowocześniejsze, ręcznie wykonane narzędzia. Te specjalistyczne narzędzia, MADE IN GERMANY , są przeznaczone dla przemysłu dachowego i blacharskiego. Freund specjalizuje się w wysokiej jakości, tradycyjnych i innowacyjnych narzędziach ręcznych dla rzemieślników pracujących na pokryciach dachowych i pokryciach blaszanych.

Zobacz najpopularniejsze produkty FREUND

Narzędzia ręczne i akcesoria


Obecnie Klimas Wkręt-met posiada 17 aprobat europejskich, wiele certyfikatów i wyróżnień, które są dowodem najwyższej jakości produktów. Firma systematycznie rozwija swoją ofertę na rynku krajowym i zagranicznym. Wyroby Klimas Wkręt-met docierają już do ponad 60 państw na świecie. Dzięki doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, współpracy z producentami różnych branż, nowym inwestycjom oraz dialogowi z klientami, marka Klimas Wkręt-met od prawie 30 lat jest synonimem najwyższej jakości wyrobów stosowanych w branży budowlanej.

Zobacz najpopularniejsze produkty Wkręt-met

Systemy zamocowań


Milwaukee to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek narzędzi i sprzętu budowlanego na świecie. Wszyscy profesjonaliści wiedzą, jak trwałym i zaawansowanym technologicznie jest sprzęt marki Milwaukee. Zapraszamy do hurtowni ERA DACHY w Radomsku po ofertę na elektronarzędzia Milwaukee.

Zobacz najpopularniejsze produkty Milwaukee

Elektronarzędzia

Narzędzia ręczne