Membrany i akcesoria

Membrany i akcesoria

O jakości, twałości i szczelności pokrycia dachowego decydują niejednokrotnie jego najmniejsze elementy. Warto postawić na sprawdzone akcesoria dachowe renomowanych producentów. Wśród akcesoriów dachowych znajdują się takie produkty jak membrany dachowe, wkręty farmerskie i konstrukcyjne, uchwyty łat, spinki do dachówek, taśmy kominowe, taśmy kalenicowe i jeszcze kilka produktów. Koszt akcesoriów w całościowym koszcie dachu to niewielka część. Jednak odpowiednie zabezpieczenie przed wilgocią (membrany dachowe) decydują o trwałości całej konstrukcji. Systemy montażowe zapewniają bezpieczeństwo użytkowników. Sprawdź na jakich producentów warto postawić jeżeli budujesz się w Radomsku lub okolicach.


AVALINE to marka pokryć i akcesoriów dachowych tworzonych z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku firmie przyświecał jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało się to dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z produktów AVALINE mają Państwo pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Produkty AVALINE to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata. Firma ERA DACHY jest jedynym dystrybutorem produktów AVALINE w Radomsku.

Zobacz najpopularniejsze produkty AVALINE

Avaline X

Premium

Platinium

Titanium

Silver

Delta Pentaxx


mdm NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie. W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych.

Zobacz najpopularniejsze produkty mdm NT

VENTIA NEO 200

VENTIA Q

EUROTEC CLASSIC


IVT mająca korzenie w rynku niemieckim, jest jednym z najbardziej cenionych producentów membran i akcesoriów dachowych na polskim rynku. Od membran, poprzez taśmy kominowe i kalenicowe, po najdrobniejsze mocowania dachówek – wszystkie niezbędne akcesoria i wykończenia połaci dachowych dostępne są w ofercie marki IVT.

Zobacz najpopularniejsze produkty IVT

Membrany dachowe

Kominki Triventa

Produkty do dachów spadzistych

Mocowania dachówek

Zabezpieczenia śniegowe

Komunikacja dachowa