Dachówki

Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne to jedno z najpopularniejszych pokryć dachowych. Dachówki ceramiczne stanowią najszlachetniejsze pokrycie dachowe. Od wyboru rodzaju dachówki – dachówka naturalna, dachówka angobowana, dachówka ceramiczna – zależy efekt końcowy pokrycia dachowego oraz jego żywotność. Dachówki ceramiczne są pokryciem niezwykle wytrzymałym i estetycznym. Sprawdzająs ię zarówno na nowoczesnych budynkach, gdzie najczęściej montowane są dachówki płaskie, jak i na budynkach tradycyjnych i klasycznych, gdzie często można zobaczyć dachówki faliste, reńskie czy karpiówki. Dachówki to popularne pokrycie dachowe w Radomsku i okolicach. Zapraszamy do ERA DACHY po ofertę na dachówki ceramiczne.


BMI BRAAS dachówki ceramiczne i betonowe BRAAS to jedne z najlepszych dachówek dostępnych na rynku. Komponenty systemu dachowego Braas oferują Państwu pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do Państwa oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Wynik: zamiast zwykłego dachu otrzymują Państwo inteligentny, zorientowany na przyszłość system dachowy. Obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław. Wszystkie elementy systemu są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru tak, aby mogli Państwo cieszyć się swoim dachem jak najdłużej. Dachówki Braas to jedne z najczęściej kupowanych pokryć dachowych w Polsce. Bardzo popularne w województwie łódzkim.

Zobacz najpopularniejsze dachówki BMI BRAAS

RUBIN 13V

Granat-13V

Opal

Rubin-9V

Topas-11V.

Turmalin


BOGEN to najwyższa jakość, niemiecka precyzja i zadowolenie Inwestorów na całym świecie – niemiecka firma BOGEN to producent dachówek ceramicznych, który działa na rynku od 1899 roku. Ponad sto lat doświadczenia i nieustanne poszerzanie asortymentu sprawiło, że marka BOGEN jest jedną z najbardziej rozpoznawanych firm oferujących dachówki na świecie. Dachówki ceramiczne marki BOGEN cieszą się ogromnym uznaniem wśród Klientów i wykonawców. Doskonale sprawdzają się na każdym dachu. Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia, że dachówki można idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Sztandarowe dachówki marki to połączenie klasycznej elegancji, wysokiej jakości wykonania oraz wytrzymałości, na która producent daje aż 30 lat gwarancji. W województwie kujawsko-pomorskim szczególnym powodzeniem cieszą się modele PLANO 11, INNOVO 12 i UNIVERSO 14. Marka BOGEN oferuje również swoim Klientom łupek kamienny doskonały na dach, jak i  elewację.

Zobacz najpopularniejsze dachówki BOGEN

PLANO 11

UNIVERSO 14

CAVUS 13

KARPIÓWKA

TRADI 12

ŁUPEK


MEYER HOLSEN począwszy od produktu naturalnego z własnych kopalń gliny, poprzez staranną produkcję i uszlachetnianie powierzchni angobami lub glazurami, aż po indywidualną kontrolę akustyczną i wzrokową – marka MEYER HOLSEN dba o najwyższą jakość swoich produktów. Potwierdza to niezwykle długa gwarancja – 40 lat oraz 50 lat na mrozoodporność.

Zobacz najpopularniejsze dachówki Meyer Holsen

PIANO

GARANT

DACAPO

VARIO

RAVENSBERGER

MARSYLKA


ROBEN – dachówki ceramiczne Röben to najlepsze parametry techniczne, trwałość, estetyka oraz dobra cena. Produkty Röben od dachówek ceramicznych, po cegły, klinkiery oraz pustaki kupują Klienci w całej Polsce. Szczególnym hitem stały się dachówki MonzaPLUS oraz Bergamo, które doskonale sprzedają się także w takich miastach jak Piotrków Trybunalski, Łódź, Bełchatów, Opoczno, Radomsko czy Rzgów. Dachówki Röben doskonale sprzedają się w całym województwie łódzkim.

Zobacz najpopularniejsze dachówki ROBEN

BERGAMO

MONZA PLUS

PIEMONT

BORNHOLM


WIENERBERGER dachówki ceramiczne są znane na całym świecie. W ofercie marki Koramic znajdują się zarówno klasyczne dachówki ceramiczne „Karpiówki”, a także nowoczesne dachówki płaskie – m.in. Actua 10 czy Orea 9. Koramic gwarantuje najwyższe standardy produkcji, a także doskonałe parametry dachówek. Koncern Wienerberger produkuje szeroko pojętą ceramikę budowlaną od cegieł i pustaków, po zaawansowane technologicznie dachówki ceramiczne.

Zobacz najpopularniejsze dachówki WIENERBERGER

OREA 9

ALEGRA 9

Karpiówka KORAMIC

ACTUA 10

CAVUS 13