Blachodachówki

Blachodachówki

Blachodachówki to jedno z najpopularniejszych pokryć dachowych. Jest nie tylko lekkie i wytrzymałe, ale także niezwykle estetyczne. Od lat producenci oferują coraz to nowsze modele i wzory. Na rynku znajdują się blachodachówki imitujące dachówki faliste, dachówki płaskie czy nawet dachówki karpiówki. Wśród blachodachówek największą popularnością cieszą się szybkie w układaniu blachodachówki modułowe (panelowe). Choć wciąż dobrze sprzedają się blachodachówki na wymiar. Wśród pokryć dachowych ze stali w Radomsku i okolicach bardzo popularne są także blachy na rąbek stojący. Nawiązują one do tradycyjnego sposobu montażu blach – zaginanie na rąbek. Jeżeli poszukujesz blachodachówek w Radomsku odwiedź hurtownię ERA DACHY.


BLACH-POL to prężnie rozwijający się producent blachodachówek z Opoczna. Na rynku pokryć dachowych zasłynął innowacyjną blachodachówką SZKOCKA DELUX oraz blachodachówką imitującą dachówki karpiówki. Wysokiej jakości surowce użyte do produkcji blachodachówek BLACH-POL (SSAB, ArcelorMittal) sprawiają, że blachodachówki BLACH-POL są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Bliskość zakładu produkcyjnego od Radomska pozwala na ekspresowe realizacje nawet w niespodziewanych sytuacjach.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki BLACH-POL

SZKOCKA / de Lux

QUATTRO / de Lux

PRIMA / de Lux

MUSTANG / de Lux

S-KA / de Lux

SYMETRIA / de Lux

KARPIÓWKA

HUSARIA / de Lux

FINLANDIA / de Lux


Blachy Pruszyński BLACHY PRUSZYŃSKI to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. To nie tylko największy w Polsce producent pokryć dachowych ze stali, ale także jeden z największych w Europie. Każdy produkt oferowany przez firmę powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz proponują odpowiednie produkty. To jedna z największych polskich marek dokonujących ekspansji światowej. Produkty BLACHY PRUSZYŃSKI dostępne są w kilkudziesięciu krajach całego świata. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego chętnie sięgają po takie modele blachodachówek PRUSZYŃSKI jak PŁASKA PLUS, FIORD, TUR, REGLE czy ARAD. Tysiące dachów w Radomsku to najlepsza wizytówka tego producenta.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki Blachy Pruszyński

FIORD

LOARA

MODUS

PŁASKA PLUS

PŁASKA

REGLE

REN


LINDAB to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz uproszczone rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Produkty LINDAB to nowoczesne kształty, wysokiej jakości surowiec oraz długie gwarancje techniczne oraz estetyczne.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki LINDAB

ToplineH

ToplineM

ToplineL

Laguna

Moduline M

Riviera


BP2 to od 25 lat polski producent kompletnych rozwiązań dachowych i elewacyjnych, posiadający cztery, zintegrowane zakłady produkcyjne na terenie Polski w Grojcu k. Krakowa i Dąbrowie Górniczej oraz w Rumunii w Cluj Napoca i Timisoarze. W ofercie BP2.EU znajdują się dachówki modułowe ZET® i IZI® dostępne w ramach oferty MODULAR SERIES, dachówki kompaktowe z oferty COMPACT SERIES: ALFA® 2.0, BAVARIA Roof® 2.0, GAMMA® 2.0, HETA® 2.0 i STIGMA 2.0 oraz odpowiadające im produkty cięte na wymiar dostępne w ramach CLASSIC SERIES, a także panele dachowe serii LAMBDA 2.0®. Ofertę dopełniają systemy rynnowe INGURI®, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe. Firma ERA DACHY stale rozwija sprzedaż produktów BP2.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki BP2

IZI

ZET

HETA / HETA 2.0

ALFA / ALFA 2.0

STIGMA / STIGMA 2.0

BAVARIA / BAVARIA 2.0


FINISH PROFILES to wysoka jakość wynikająca z ponad 20-letniego doświadczenia. Systematycznie rozwijając park maszynowy Finish Profiles oferuje nowe produkty, wpisujące się w aktualne trendy na rynku pokryć dachowych. Klienci uzyskują wyjątkowy wygląd dachu dzięki nowoczesnym i estetycznym produktom, takim jak blachodachówka modułowa, blacha na rąbek stojący czy blacha trapezowa. Cena tych i innych elementów ze względu na własną linię produkcyjną, jest wyjątkowo konkurencyjna. Finish Profiles opiera produkcję na surowcach najwyższej jakości. Pochodzą one od najbardziej doświadczonych w produkcji blach powlekanych, europejskich koncernów hutniczych. Zaufani dostawcy: ArcelorMittal oraz SSAB gwarantują trwałość wykonanychpokryć oraz odporność na zmienne i trudne warunki atmosferyczne występujące w Polsce.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki FINISH PROFILES

Tom Steel

Mary Steel

John Steel

Cesar

King

King MAX


BLACHOTRAPEZ to jeden z najprężniej rozwijających się polskich producentó blachodachówek. Od kilkunastu lat produkty Blachotrapez zgobywa skokowo nowych klientów. Marka znana jest niemal wszystkim Polakom. Portfolio produktowe firmy jest bardzo szerokie. Oferuje od tradycyjnych blachodachówek, przez blachodachówki płaskie, gontopodobne, elewacyjne aż po systemy fotowoltaicze. Produkty Blachotrapez świetnie sprzedają się w Radomsku i okolicach.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki BLACHOTRAPEZ

TREND

ESTIMA

ENIGMA

GERMAN

TYSENIA

TALIA


BUDMAT to producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych: blachodachówek modułowych, blachodachówek ciętych na wymiar, blach na rąbek stojący, trapezowych czy falistych. Wszystkie systemy dachowe sprostają różnym, nawet najbardziej nieoczekiwanym wymaganiom Kientów. BUDMAT, oprócz pokryć dachowych oferuje również wszystkie niezbędne elementy do wykończenia dachu, np. obróbki blacharskie, systemy rynnowe (stalowe lub z PVC) czy podsufitkę, a także profile do płyt gipsowo-kartonowych. Wśród szerokiej gamy produktów firmy znajduje się ogrodzenie stalowe, które dzięki ciekawemu wzornictwu i szerokiej gamie kolorów idealnie komponują się z otaczającą architekturą. Oferowane przez Budmat produkty tworzą kompleksowe rozwiązania wykończenia domu i jego otoczenia. Zapewniają także bezpieczeństwo, najlepszą jakość oraz najdłuższą gwarancję na rynku – nawet do 50 lat. Firma BUDMAT znana jest z kultowej blachodachówki VENECJA, bardzo popularnej także w regionie radomskim.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki BUDMAT

VENECJA

COMO

MURANO

RIALTO

FERRARA

BELLA SARA


AVALINE to szybko rosnąca marka własna sieci Polskie Hurtownie Dachowe. Świetne modele blachodachówek, sprawdzone surowce z europejskich hut, długie gwarancje – to zalety produktów AVALINE. Przekonaj się sam i wybierz blachodachówki AVALINE. W Radomsku można już zobaczyć co najmniej kilkadziesiąt realizacji w tych blachodachówkach.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki AVALINE

ARCTIC

NEL

TAMARA

LEVEL

PRESTIGE

MAGNUM