Blachodachówki z posypką

Blachodachówki z posypką

Blachodachówki z posypką były ostatnimi laty bardzo popularne na terenach małopolski i podkarpacia – szczególnie w regionach górskich. Jednakże wszechstronne zalety tego rodzaju pokrycia dachowego sprawiły, że popularnosć blach z posypką szybko urosła na innych terenach Polski, w tym roweniż w Radomsku i okolichach. Blachy z posypką to pokrycia uniwersalne, bardzo wytrzymałe i eleganckie. Sprawdza się zarówno na budynkach jednorodzinnych, jak i na budynkach użytkowych. Przekonaj się jak wiele zalet mają pokrycia dachowe wykonane z blachodachówek z posypką ceramiczną.


GERARD (AHI ROOFING) to największy na świecie producent blachodachówek z posypką ceramiczną. Misją firmy jest, aby służyć zadowolonym klientami oferując dach na całe życie, który jest lekki, ma 50-letnią gwarancję, jest silny i piękny, jest oparty na wartościach. Wybierając produkty marki GERARD wybierasz piękny wygląd dachu, trwałość najlepszych dachówek ceramicznych, uczciwą gwarancję bez wykluczeń oraz wspieranie ekologii. Dzieki firmie ERA DACHY w Radomsku i okolicach powstało już wiele dachów pokrytych produktami GERARD.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki GERARD

ALPINE

CLASSIC

CORONA

DIAMANT

HERITAGE

MILANO


BLACHOTRAPEZ jest producentem blachy z posypką pod nazwą THUNDER. Jest on połączeniem stali z posypką z kruszywa skalnego. Charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na odkształcenia związane z uderzeniem gradu. Dodatkowym atutem jest fakt, że posypka z kruszywa skalnego bardzo dobrze tłumi odgłos deszczu, co docenią szczególnie posiadacze poddasza użytkowego. Thunder wyróżnia się wysokim stopniem uskoku dachówki, dzięki czemu zyskuje wyrazisty kształt.

Zobacz najpopularniejsze blachodachówki BLACHOTRAPEZ

SOLID STEEL